مدل دو لگن

در گروه تجهیزات سرو غذا هات بنماری گرم قرار دارد، محفظه ای گرم جهت نگه داری غذا، سوپ، آش، شکلات و … است و در آشپزخانه ها، کافه ها، رستوران ها، فست فود ها و… کاربرد دارد.
این دستگاه نوعی گرم کننده غذا است که دارای درب و لگن بنماری می باشد که ما بتوانیم چند نوع از خوراکی های گوناگون را به وسیله یک هات بنماری گرم نگه داریم و دیگر نیازی به کانتر های گرم با ظاهر فیزیکی بزرگ نیست زیرا این دستگاه ها کوچک هستند و فضای کمی را اشغال می کنند و به صورت رومیزی کاربرد دارند.
انرژی مصرفی این محصول برق است و حرارت از طریق المنت ایجاد می شود و ترموستاتیک است و باعث ایجاد تازگی در غذا و خوراکی ها توسط هات بنماری گرم می شود.
جنس بنماری گرم استیل استنلس است و دارای عایق حرارتی می باشد و فضای اطراف را گرم نمی کند و حرارت را به خوبی در خود نگه می دارد.

چرا هات بنماری دو لگن

در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، هات بنماری وسیله ای کارا در گروه تجهیزات سرو غذاست که به جهت کارکردهای مختلفش چون گرم کردن و گرم نگه داشتن انواع سوپ و غذا و یا آب کردن شکلات و داغ نگه داشتن سس مورد نیاز هر فیت فود، رستوران، کافی شاپ و . . . است.
جنس بدنه ی این دستگاه از استیل استنلس است و به شیوه ای مناسب و دو جداره عایق شده است و حرارت را به خوبی در محفظه ی خود نگه می دارد.
این دستگاه مجهز به ترموستات است و توسط المنت های موجود در کف دستگاه حرارت ایجاد می کند.
این دستگاه در اندازه های مختلف تولید می شود که با توجه به نیاز خود می توانید گزینه ی مناسب خود را انتخاب کنید.

  • اشتراک
  • اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهارده =

آوان تجهیز

آوان تجهیز ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی.
محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

نمایشگاه

ﺑﺰرﮔﺮاه ﻓﺘﺢ،
ﻓﺘﺢ 29، ﻫﺸﺘﻢ ﺷﺮﻗﯽ، ﭘﻼک2

info@avantajhiz.com

02166823600

کارخانه

شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان هفدهم، خیابان پولاد، پلاک 2

info@avantajhiz.com

02155255858

خدمات برخط

© 2019 – 2020 آوان تجهیز
contact-section