مدل دو مخزنه

سرخ کن فرای مستر Frymaster بی شک نمادی از ادغام فناوری الکترونیک و مکانیک می باشد به طوری که این دستگاه به صورت کاملاً اتوماتیک برنامه های پخت شما را اجرا نموده و پس از اتمام زمان پخت بسکت های حاوی آیتم های پخته شده شما را به صورت اتوماتیک از روغن خارج نموده و مانع از سوختن روغن و همچنین کاهش مصرف انرژ ی می شود.
سرخ کن فرای مستر با دو لگن ۲۵ لیتری ( مجموعاً ۵۰ لیتر ) قادر است ۴ بسکت را در خود جای دهد و با فیلتری که در قلب این دستگاه وجود دارد میزان مصرف روغن شما را به صورت کاملاً محسوسی کاهش می دهد.

چرا سرخ کن فرایرمستر Fryermas

از مهمترین مزایای سرخ کن فرای مستر Frymaster می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تنظیم درجه حرارت ترموستات متناسب با نوع ماده غذایی(مثلا جهت سیب زمینی : 163 درجه سانتی گراد).
تخلیه روغن در پایان هر شیفت کاری توسط شیر تخلیه و عبور از روی یک صافی ریز ( از یک لایه پارچه سفید تمیز که در داخل صافی قیفی شکل استیل قرار گرفته است) جهت جدا نمودن هر گونه ذرات فیزیکی ناشی از مواد غذایی.
قرار دادن روغن مصرفی در یک سطل استیل دربدار به منظور جلوگیری از تماس با هوای پیرامون تا شیفت کاری بعدی (این عمل مانع از اکسیداسیون سریع روغن و مصرف بهینه آن خواهد شد).
انتخاب سرخ کن متناسب با حجم مواد غذایی سرخ کردنی:نوع مبله 18 لیتری جهت حجم تولید متوسط و بالاتر و جهت ظرفیت کمتر، بهتر است از سرخ کن های رومیزی صنعتی گازی و یا برقی با حجم 5 لیتری استفاده گردد.

واحد صنعتی آوان تجهیز، ارائه کننده و تولیدکننده تجهیزات صنعتی آشپزخانه، سرخ کن فرای مستر Frymaster را در گروه تجهیزات سرخ کردنی خود ارائه می کند.

ابعاد دستگاه:
  • اشتراک
  • اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

آوان تجهیز

آوان تجهیز ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی.
محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

نمایشگاه

ﺑﺰرﮔﺮاه ﻓﺘﺢ،
ﻓﺘﺢ 29، ﻫﺸﺘﻢ ﺷﺮﻗﯽ، ﭘﻼک2

info@avantajhiz.com

02166823600

کارخانه

شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان هفدهم، خیابان پولاد، پلاک 2

info@avantajhiz.com

02155255858

خدمات برخط

© 2019 – 2020 آوان تجهیز
contact-section