معرفی شرکت بیزرا Bezzera

۲ دی ۱۳۹۹
۲ دی ۱۳۹۹ پشتیبان سایت

در دسته تجهیزات کافی شاپ یکی از بهترین تولید کنندگان انواع اسپرسو ساز شرکت بیزرا Bezzera است که در ادامه به طور مختصر معرفی می شود.

در سال 1901 Luigi Bezzera یک پروسه ابتکاری برای تهیه قهوه را ثبت اختراع کرد.این اولین دستگاه قهوه اسپرسو بود که در نمایشگاه بین المللی میلان در سال 1906 به نمایش درآمد. با گذشت زمان ، این شرکت با حفظ اشتیاق مداوم به این کار ، که امروز با نسل چهارم خانواده Bezzera ادامه یافته ، توسعه چشمگیری یافت.نوآوری مداوم و تحولات مدرن ، فلسفه و سنت این شرکت را که با افتخار خط تولید کامل خود را همواره به روز نگه می دارد ، تغییر نداده است.

مشخصه این شرکت یک مرکز تولید مدرن با 70 کارمند است که در آن قطعات و محصولات نهایی با استفاده از پیشرفته ترین ربات های خط تولید و مدرن ترین سیستم های کنترلی طراحی و تولید می شوند.

"توجه ویژه به توسعه منابع انسانی و ارتقا مداوم تکنولوژی های ماشین آلات ، مهمترین عناصر برای دستیابی به بهترین محصولات تولیدی است."

کارشناس غذا

بیزرا Bezzera دستگاه های حرفه ای و نیمه حرفه ای قهوه اسپرسو تولید می کند و به لطف شبکه فروش حساب شده ، محصولات خود را به تقریباً 50 کشور در سراسر جهان صادر می کند.

کیفیت دستگاه های بیزرا Bezzera همیشه هدف اصلی گروه تحقیق و توسعه بوده است ، که برای بهبود مستمر محصولات ، با تعامل بین فروشندگان و پشتیبانان فنی در پی به روز رسانی های فنی دوره ای و تلاش برای کشت بهتر قهوه است.

کل فرآیند تولید دستگاه های اسپرسو بیزرا Bezzera ، از انتخاب مواد اولیه تا انتها، با بیشترین دقت و مراقبت در هر مرحله ،  در همین شرکت انجام می شود.

توجه ویژه به توسعه منابع انسانی و ارتقا مداوم تکنولوژی های ماشین آلات ، مهمترین عناصر برای دستیابی به بهترین محصولات تولیدی است.

بازرسی های شدید نهایی و کنترل جزء به جزء که برای هر دستگاه Bezzera انجام می شود ، اطمینان کاربران و خریداران این محصولات را تضمین می کند که باعث می شود این برند در سراسر جهان به خوبی شناخته شود.

 

واحد صنعتی آوان تجهیز، تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات صنعتی آشپزخانه، محصولات بیزرا Bezzera را در دسته تجهیزات کافی شاپ خود ارائه می کند. محصولات تولیدی بیزرا از بهترین گزینه ها برای هر کافی شاپ، کافه، هتل و … است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + یازده =

آوان تجهیز

آوان تجهیز ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی.
محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

نمایشگاه

آزادگان شرق، بعد از اتوبان تهران-ساوه،
خیابان عرفان، خیابان حشمت،
بعد از خیابان پدر، پلاک ۱۱۰/۶

info@avantajhiz.com

02166823600

کارخانه

آزادگان شرق، بعد از اتوبان تهران-ساوه،
خیابان عرفان، خیابان حشمت،
بعد از خیابان پدر، پلاک ۱۱۰/۶

info@avantajhiz.com

02155255858

خدمات برخط

© 2019 – 2020 آوان تجهیز
contact-section