معرفی شرکت رشنال Rational

۲۴ دی ۱۳۹۹
۲۴ دی ۱۳۹۹ پشتیبان سایت

رشنال Rational  یک تولید کننده اجاق گاز ، فرهای کانونشن و دیگر لوازم آشپزی مناسب برای آشپزخانه های بزرگ و تجاری است که در سال 1973 توسط زیگفرید مایستر در آلمان تاسیس شد. تعداد کارمندان این شرکت در طول این سالیان از 18 نفر به 2042 نفر در نقاط مختلف جهان افزایش پیدا کرده است و با صادرات محصولات خود به بیش از 100 کشور دنیا، سهمی 53 درصدی از بازار را از آن خود کرده است.

"هدف مشترک “ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان” است که فلسفه کاری جامعی در حوزه های محتلف برای رشنال شکل داده است."

کارشناس غذا

رشنالRational  نیز همچون بسیاری از شرکت های تجاری بزرگ وظیفه و هدف خاصی تعریف کرده است. این هدف مشترک “ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان” است که  فلسفه کاری جامعی در حوزه های محتلف برای رشنال شکل داده است. فلسفه ای که تعیین کننده استراتژی ها و مسیر این شرکت بوده است. بر همین اساس هم این شرکت در ترکیب خود از نیروهای مختلفی (چون مهندسین توسعه فنی، محققین حوزه غذا، فیزیکدانان، سرآشپزان چندملیتی حرفه ای و …) به منظور نیل به هدف اصلی خود و تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در بازار و فناوری های آشپزخانه های صنعتی و تجاری بهره برده است. به طوری که فقط بیش از 250 سر آشپز حرفه ای در گروه های کیفی رشنال Rational حضور دارند که به نحوی این شرکت را به شرکت سرآشپزان تبدیل کرده است.

در حال حاضر بیش از یک میلیون واحد مجهز به محصولات رشنال در جهان فعال است که روزانه در حدود 150 میلیون وعده غذا را با اتکا به این محصولات تامین می کنند.

آوان تجهیز به عنوان یکی از عرضه کننده های محصولات رشنال Rational در ایران اصالت و کیفیت کالاهای ارائه شده تحت این برند را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =

آوان تجهیز

آوان تجهیز ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی.
محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

نمایشگاه

ﺑﺰرﮔﺮاه ﻓﺘﺢ،
ﻓﺘﺢ 29، ﻫﺸﺘﻢ ﺷﺮﻗﯽ، ﭘﻼک2

info@avantajhiz.com

02166823600

کارخانه

شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان هفدهم، خیابان پولاد، پلاک 2

info@avantajhiz.com

02155255858

خدمات برخط

© 2019 – 2020 آوان تجهیز
contact-section