معرفی شرکت امپریال Imperial

۲۶ آذر ۱۳۹۹
۲۶ آذر ۱۳۹۹ پشتیبان سایت

ایمپریال Imperial  یک کارخانه تولید تجهیزات صنعتی آشپزخانه است که در سال 1957 توسط پیتر اسپنوززا در لس آنجلس تاسیس شد. این مجموعه همچنان یک شرکت خانوادگی باقی مانده که مأموریت او این است که به عنوان تامین کننده جهانی تجهیزات پخت و پز با کیفیت بالا و عالی برای صنعت خدمات غذایی شناخته شود. و البته که به این مقصود رسیده است.

ایمپریال از کارمندان بسیار ماهر همراه با فرآیندهای ابتکاری تولید استفاده می کند و  به عنوان بخشی از تعهد به رشد آینده به طور مداوم در پیشرفته ترین فناوری و ماشین آلات سرمایه گذاری می کند. در پی این روند کارایی افزایش یافته ، هزینه های تولید کمتر شده و تجهیزات سازگار و با کیفیت را فراهم می کند.

 

 

آوان تجهیز وارد کننده و عرضه کننده محصولات ایمپریال است.

"تجهیزات جوشکاری کاملاً رباتیک و فرآوری اتوماتیک فولاد، تحمل بسیار بالایی را در قطعات ساخت امپریال ایجاد می کند"

کارشناس غذا

ایمپریال Imperial با بیش از 70 سال تجربه مهندسی ترکیبی در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در آزمایش و طراحی بالاتر از دیگران است و با پیشرفته ترین تجهیزات آزمایش و پیشرفت مداوم ، سعی دارد با تکنیک ها و فن آوری های جدید تولید ، تجهیزات خود را بهتر کند.

بیش از 30 سال است که اتوماسیون در اولویت کار ایمپریال قرار دارد. تجهیزات جوشکاری کاملاً رباتیک و فرآوری  اتوماتیک فولاد، تحمل بسیار بالایی را در قطعات ساخت ایمپریال ایجاد می کند که باعث می شود بازدهی بالاتری در خطوط مونتاژ داشته باشند.

Imperial خط کاملی از تجهیزات آشپزخانه از جنس استنلس استیل را تولید می کند که برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان در یک محیط تجاری قابل تنظیم است. برنامه ریزی و دقت مورد استفاده در فرآیند تولید محصولات Imperial منجر به تولید مجموعه ای از برترین محصولات موجود در بازار برای کاربران می شود. Imperial با استفاده از مواد با کیفیت بالا و ایجاد ویژگی های منحصر به فرد ، تجهیزاتی با کیفیت و کارایی سطح بالا تولید می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =

آوان تجهیز

آوان تجهیز ارائه دهنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی.
محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

نمایشگاه

ﺑﺰرﮔﺮاه ﻓﺘﺢ،
ﻓﺘﺢ 29، ﻫﺸﺘﻢ ﺷﺮﻗﯽ، ﭘﻼک2

info@avantajhiz.com

02166823600

کارخانه

شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان هفدهم، خیابان پولاد، پلاک 2

info@avantajhiz.com

02155255858

خدمات برخط

© 2019 – 2020 آوان تجهیز
contact-section